Whirpool - SPA bazény a sauny "Když vás všechno bolí" aneb „S výrobky Villeroy & Boch teplo a zdraví po celý rok“.

Whirpool - SPA bazény Villeroy & Boch byly na základě posouzení nezávislého kalifornského energetického institutu CEI - po stránce návrhu, technického provedení, provozu a údržby a zejména energetické náročnosti – vyhodnoceny jako nejmodernější, nejúčinnější a energeticky nejúspornější zařízení svého druhu na celosvětovém trhu. Byly navrženy dle nejmodernějších požadavků, proto přináší variabilní, unikátní inovaci, tj. technologii JetPakTM , která je chráněna patenty a oproti jiným výrobcům lázní se pyšní významnými technickými přednostmi :

  • 90% trubek je umístěno uvnitř skořepiny vany – vyměnitelné JetPaky. Riziko úniku je tedy sníženo na minimum
  • S touto konstrukcí není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení a dělení ventilů, což minimalizuje tření uvnitř trubek. To má za následek mnohem výkonnější trysky, které mohou i při plném výkonu pracovat současně.
  • Díky vedení trubek převážně teplou vodou v lázni je dosaženo minimální tepelné ztráty, proto jsou tyto výrobky určeny i do exteriérů v náročných klimatických podmínkách.
  • S vyměnitelnými masážními panely JetPAksTM je možné si za provozu měnit jednotlivé typy masáží, aniž by jste měnili své sedátko, popř. je možné svůj whirpool - SPA bazén kdykoliv inovovat.

 

SAUNY Villeroy & Boch

SAUNY Villeroy & Boch jsou sauny, které se perfektně přizpůsobí Vašemu domovu i životnímu stylu. Jedna sauna – kombinace až čtyř různých možností – sauny, infračerveného záření, steam ( parní )sauny a Infrasteam. Velký výběr nejrůznějších velikostí, několika technických verzí a exteriérových designů. Barevné osvětlení, spolu s příjemnou hudbou, představují a vytvářejí různé nálady. Velmi jednoduchá instalace do jakéhokoliv prostoru. Vhodná i do veřejných komplexů.

Sauna Villeroy & Boch je to, že vypadáte tak dobře, jak se cítíte.

Prezentace spa a sauny


bottom line © 2021 www.lamer-koupelny.cz
Tvorba stránek | 11 Studio