Koupelny "Dejte tvář vaší koupelně"

 

Obklady, dlažby, sanitární keramika

Jsme přímými dovozci obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a koupelnového nábytku světoznámé německo-francouzské společnosti Villeroy & Boch. Výrobky s logem této firmy jsou již přes 250 let spojeny s vysokou kvalitou, nevšedním designem, precizním zpracováním detailů a v neposlední řadě úpravami, pro které je možno všechny tyto výrovky svým významem a praktičností považovat za velmi ojedinělé.

Úpravy ceramicplus a vilbostoneplus se vyznačují jedinečným povrchem, který vytváří vůči tekutinám na bázi vody a oleje tzv. blokovací efekt, který zabraňuje usazování nečistot na povrchu obkladů, dlažeb a sanitární keramiky.

Výrobky s úpravou ceramicplus se vyznačují jedinečným povrchem, který odpuzuje nečistotu a na němž téměř nic neulpívá.

Activecare je nově vyvinutá keramická glazura, která samočinně zabraňuje rozmnožování bakterií.

A pokud snad milujete komfort a dokonalost leštěných dlažeb věřte, že s úpravou vilboguard ji můžete mít i všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Protiskluz těchto dlažeb zaručují mikroskopické prohlubně, neviditelné pro oko, nanejvýš působivé v účinku.

 

Vodovodní baterie

Baterie Hansgrohe patří díky svým přednostem (úspora vody, servis, design) k nejžádanějším výrobkům na našem trhu. V naší nabídce se nachází celé řady dalších různých kolekcí a sérií vodovodních baterií od předních renomovaných firem Grohe,Villeroy & Boch, Keuco, Hansa a Nova Servis. Díky profesionálnímu provedení napojení a kompletace vyškoleným pracovníkem, se u těchto výrobků prodlužuje záruční doba o víc jak polovinu.

V případě provedení montáže výrobků Hansgrohe a Axor proškolenou osobou se záruka může prodloužit na dobu 5 let.

 

Sanitární systém firmy Geberit

Výrobky společnosti GEBERIT jsou součástí téměř každé domácnosti.
Jedná se zejména o variabilní plastové splachovací nádržky pro zabudování této konstrukce pro následnou montáž závěsného WC, bidetu, pisoáru, umyvadla, atd.

Můžete si vybrat:

  • kombifix pro montáž do pevné zdi, pro předezdění či zazdění, do lehké příčky nebo kombifix pro montáž do bytového jádra
  • velký výběr materiálového, barevného a typového provedení ovládacích tlačítek umístěných shora nebo zepředu a s funkcí STOP tlačítka nebo s úsporným splachováním ( pro dvě množství vody )

 

Sprchové kouty, vany a sprchové vaničky

Zahraniční nabídka je reprezentována především kvalitními německými výrobci, tj. HÜPPE , a Villeroy & Boch, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Servis včetně náhradních dílů, jakož i provedení atypických výrobků je u těchto společností úplnou samozřejmostí.

Tuzemská výroba je pak zastoupena výrobci RAVAK a Ronal.

Dále nabízíme quarylové vany a vaničky Villeroy & Boch, tvrzené vaničky HÜPPE a akrylátové vany a vaničky tuzemských výrobců Ravak, Polysan, TEIKO a RIHO.

 

Koupelnové doplňky (zrcadla, osvětlení a nábytek)

Naše prodejna nabízí pouze velmi kvalitní koupelnové doplňky, a to jak tuzemské firmy NOVASERVIS, tak i renovovaného zahraničního výrobce – společnosti KEUCO. Předností této společnosti je ucelená nabídka, doplňující koupelnové vybavení o designová zrcadla, prostorné a modulární zrcadlové skříňky i koupelnové osvětlení a nábytek.

Naše vzorkovna je pak doplněna i koupelnovými doplňky výše uvedených výrobců jiných komodit, takže nabízíme i ucelené produkce firem Villeroy & Boch, KEUCO, HANSGROHE, Grohe atd..

 

Interiérové a exteriérové dlažby "Je z čeho si vybrat“

Veškeré dlažby Villeroy & Boch mají oproti konkurenci vždy něco navíc , a to ať už se jedná o členitou řadu designových serií - určených pro daný architektonický nebo konkretní životní styl bydlení – nebo o jejich praktické vlastnosti, spojené s komfortem bydlení.

Proto jsou tyto jednotlivé druhy dlažeb ( slinutých , glazovaných, slinutých s povrchovou glazurou, atd.) vyráběny s ohledem na maximální užitnost, bezpečnost a čistotu pro jejich používání.

 

Vybavení sociálního zařízení veřejných budov "S německou kvalitou za skvělou cenu to umíme taky“

Všichni výše uvedení, převážně němečtí, výrobci (tj. Villeroy & Boch, Hansgrohe, GEBERIT, Huppe, KEUCO,atd.) jsou schopni v rámci konkrétních staveb a projektů nabídnout investorovi nejenom velmi kvalitní materiály a zboží, určeného pro veřejný sektor – a to vše za srovnatelné ceny s konkurenčními či tuzemskými výrobci, ale s nesporně větší kvalitou spojenou se servisem a samotným technickým provedením.


bottom line © 2021 www.lamer-koupelny.cz
Tvorba stránek | 11 Studio